Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Bežecké pásy
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:1775 €

Buďte online kým cvičíte. Bežecký pás NordicTrack C 1650 má stabilný držiak, ktorým upevňíte svoj tablet v úrovni očí nad konzolu a získate neustále prístup k svojej obľúbenej zábave kým cvičíte. Navyše 10-palcový dotykový displej ponúka možnosť pripojiť sa na svoje obľúbené webové stránky, fitnes štatistiky a Google Mapy™ z ľubovoľného miesta na svete. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               Interaktívny displej bežeckého pásu S integrovaným držiakom na tabliet si môžete vychutnať svoje obľúbené relácie, hudbu a filmy aj keď cvičíte. Vstavaný zvukový systém vysokej kvality je už samozrejmosťou vďaka duálnym 2-palcovými reproduktorom. Tlmenie nárazov FlexSelect chráni vaše kĺby Získajte to najlepšie nastaviteľné odpruženie vďaka patentovanej technológii FlexSelect™. Jedno otočenie prináša vynikajúce tlmenie nárazov na oboch stranách dosky tak, aby vaše kolená a členky boli dostatočne chránené. Ďalšia pol otáčka ponúka pevný a stabilný povrch, vďaka ktorému sa budete cítiť ako na ceste a toto nastavenie dokonale napodobní beh vo vonkajšom prostredí. Digitálne ovládanie sklonu Zintenzívnite váš tréning a zacielte ho na konkrétne skupiny svalov tým, že budete meniť sklon. C 1650 má pohodlné ovládanie OneTouch™, ktoré umožňuje nastaviť sklon kdekoľvek od 0-12 percent jednoduchým stlačením tlačidla. Space Saver dizajn Tento revolučný dizajn umožňuje zložiť zariadenie tak aby ste ušetrili čo najviac miesta. Teleskopické tlmiče Easylift pomáhajú pri dvíhaní bežeckej plochy. Hlavné výhody bežeckého pásu NordicTrack C 1650: Rýchlosť 0-22 KM / H 10" palcový dotykový displej Ľahký a tichý motor DurX s výkonom 3.5 CHP, vhodný aj pre komerčné požitie Hudobný port Nastavenie prevýšenie v rozmedzí od 0 - 12%, čo znamená 24 levelov nastavenia sklonu Prispôsobivá odpružená doska FlexSelect Bežecká plocha 51 x 152 cm Technológia iFIT, pre možnosť pripojenia do konta iFIT a rozšírenia tréningových možností Integrovaný ventilátor, ktorý vás ochladí aj počas maximálnych výkonov Nastavenie pomocou jedného dotyku Hrudný pás Maximálna hmotnosť užívateľa 150 kg


 • Bežecký pás NordicTrack Pro 3000
  Bežecký pás NordicTrack Pro 3000

  Bežecký pás NordicTrack Pro 3000 Bežecký pás NordicTrack Pro 3000 patrí medzi tie najlepšie bežecké pásy na trhu. Tento pás je neskutočne tichý a bezdrôtovo sa synchronizuje s profesionálne vytvorenými programami, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť stanovený cieľ. Počas behania..

  1995 €
 • Bežecký pás NordicTrack Commercial 2450
  Bežecký pás NordicTrack Commercial 2450

  NordicTrack Commercial 2450 Bežecký pás Commercial 2450 má niekoľko zaujímavých funkcií, vrátane impozantného 10-palcového dotykového displeja, ktorý umožňuje prístup na internet. Súčasťou je tiež držiak na tablet. Spolu s množstvom zábavy tak získate extra-širokú..

  2750 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb