Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:595 €

Stacionárny bicykel NordicTrack GX 4.4 Pro Vychutnajte si hladkú jazdu pri budovaní svojej sily a chudnite v pohodlí vášho domova. Pre pohodlnejšie cvičenie nastavte sedadlo tak vertikálne, ako aj horizontálne, aby ste vytvorili perfektný komfort pre každého užívateľa. Hlavné výhody stacionárneho bicykla GX 4.4 Pro od NordicTrack 9 kg zotrvačník  (dobrý pre začiatočníkov) 28 vstavaných tréningov Aktívne iFit (zobrazené na low tech obrazovke s 5 " displejom alebo na vlastnom tablete) Držiak tabletu v úrovni očí Kompatibilné s prehrávačom iPod (porty a 2 "reproduktory) Bezdrôtový prijímač tepovej frekvencie (hrudný pás sa predáva samostatne) Ovládacie prvky OneTouch ™ (1-kroková okamžitá zmenu odporu) Ventilátor  Držiak fľaše na vodu Cena produktu Dobrá veľkosť pre väčšinu domácností (stopa je 150 x 60 cm) GX 4.4 Pro má integrovaný držiak na tablet. Je na úrovni očí pre perfektný pohľad na tréningy iFit, filmy a ďalšie. Pre jazdu sa tiež pozývajú iPody a ďalšie MP3 prehrávače. Tento stacionárny bicykel má port kompatibilný s iPodom a sadu 2 reproduktorov. Tento bicykel je kompatibilný s hrudnými popruhmi Bluetooth Smart pre bezdrôtové sledovanie tepovej frekvencie. Ďalšou možnosťou monitorovania pulzu (o ktorej nie sme divné) je monitor srdcového tepu CardioGrip ™. Je to praktické - ale nie sú medicínsky presné. Ventilátor môže automaticky prispôsobiť svoju silu pri zrýchľovaní alebo spomaľovaní.


 • Stacionárny bicykel NordicTrack VX550
  Stacionárny bicykel NordicTrack VX550

  Stacionárny bicykel NordicTrack VX550 Rotoped NordicTrack VX550 je vybavený tichým elektromagnetickým systémom odporu SMR™, ktorá poskytuje až 20 úrovní zaťaženia. Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento stacionárny bicykel vhodný pre každé domáce cvičenie. ..

  499 €
 • Stacionárny bicykel NordicTrack VXR 475
  Stacionárny bicykel NordicTrack VXR 475

  NordicTrack VXR 475 Sústreďte sa iba na tréning. Vďaka opierkovému bicyklu NordicTrack VXR 475 to už nebude žiadny problém. Výkonný samoregulujúci ventilátor vás ochladí počas ťažkých tréningov, zatiaľ čo držiak na tablet vám umožní pozerať si obľúbené internetové..

  399 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb