Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:499 €

Stacionárny bicykel NordicTrack VX550 Rotoped NordicTrack VX550 je vybavený tichým elektromagnetickým systémom odporu SMR™, ktorá poskytuje až 20 úrovní zaťaženia. Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento stacionárny bicykel vhodný pre každé domáce cvičenie. zotrvačník váži 9 kg. Sedlo na rotopede NordicTrack VX550 je nastaviteľné vertikálne aj horizontálne. V hornej časti predného panelu má držiak pre tablety alebo knihy. Pre pohodlné prenášanie je bicykel vybavený transpotnými kolieskami Maximálna hmotnosť užívateľ je 130 kg. Funkcia softvérového balíka Konzola je vybavená monochromatickým displejom s uhlopriečkou 5", ktorý zobrazuje všetky parametre cvičenia. Palubný počítač NordicTrack VX550 umožňuje vybrať jeden z 20 prednastavených programov. Môžete synchronizovať svoje aktivity vďaka iFit ® Coach™ ktorý prakticky nahradí individuálny trénera. Na madlách sa nachádzajú senzory Grip Pulse EKG ™ pre monitorovanie tepu. Voliteľne je možné prepojenie s bezdrôtovým hrudným pásom s technológiou BLE. Prehrávanie hudobných súborov sa vykonáva prostredníctvom zabudovaných reproduktorov.


 • Stacionárny bicykel NordicTrack VXR 475
  Stacionárny bicykel NordicTrack VXR 475

  NordicTrack VXR 475 Sústreďte sa iba na tréning. Vďaka opierkovému bicyklu NordicTrack VXR 475 to už nebude žiadny problém. Výkonný samoregulujúci ventilátor vás ochladí počas ťažkých tréningov, zatiaľ čo držiak na tablet vám umožní pozerať si obľúbené internetové..

  399 €
 • Stacionárny bicykel NordicTrack Elite R110
  Stacionárny bicykel NordicTrack Elite R110

  NordicTrack Elite R110 Recumbent NordicTrack Elite R110 ponúka komfort a stabilitu pri vašej snahe o zvýšenie kondície a zdravia. Sedadlo je ľahké a výborne odvetrané, pričom jeho nastavenie je veľmi jednoduché. Vďaka najmodernejším technológiám môžete na displeji sledovať..

  795 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb