Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:Pro-Form
Cena:390 €

Stacionárny bicykel ProForm 225 CSX Nový stacionárny bicykel Proform 225 CSX je ideálnym nástrojom na dosiahnutie toho najlepšieho výsledku pri cvičení či rekonvalescencii po zranení. Hľavné výhody rotopedu ProForm 225 CSX: Watt LED displej vám poskytuje všetky kľúčové informácie o vašom tréningu. Ľahko si zmeriate intenzitu, rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie a pulz. Stereo reproduktory vám umožnia ľahko pripojiť zdroj hudby. iFit technoĺogia vám dáva neobmedzené možnosti trénovania a bicyklovania kdekoľvek na svete. 20 predprogramovaných tréningov. Duálne EKG rukoväte pre rýchle a ľahké meranie tepu. 20 Digitálných (SMR) úrovní odporu. Nastaviteľný držiak na tabliet CoolAir ventilátor udržuje vaše tele v stabilnej teplote, kým zo seba dostávate maximum. Komfortné sedenie v spriamenej polohe na bicykli. 7 kg zotrvačník pre plynulý pohyb. Tichý magnetický odpor. Sedlo je možné upraviť vertikálne aj horizontálne Transportné kolieska


 • Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0

  ProForm TDF 2.0 S technológiou iFit, môžete na bicykli ProForm TDF 2.0 jazdiť kdekoľvek na svete. Vyberte si z 24 vopred pripravených máp, alebo si vytvorte vlastné. PROFORM TDF 2.0 automaticky kopíruje povrch, navyše môžete sledovať svoj pokrok, súťažiť s priateľmi a..

  1295 €
 • Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0

  ProForm TDF Pro 5.0 Viesť pelotón zo sedla stacionárneho bicykla PROFORM TDF Pro 5.0 je úžasný zážitok. Užite si skutočný pocit z cestnej cyklistiky s automatickým nastavením stúpania a klesania, ktorý simuluje akýkoľvek terén. Proform Tour de France je jediný bicykel..

  1950 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb