Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT850

Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT850
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Bežecké pásy | Profesionálne bežecké pásy
Dodávateľ:SPIRIT FITNESS
Cena:4250, €

Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS CT850 veľká a prehľadná konzola s LED Matrix displejom 20 znakové informačné správy a 4 samostatné okná pre zobrazovanie údajov programy: hill, fat burn, cardio, calorie, 5K run, 10K run, interval, custom, Fit test (Gerkin protocol), manual, heart rate program (2x) konzola zobrazuje: čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť, sklon, pulz, METs jednotky meranie tepu zabudovanými meračmi a prijímač pre hrudný pás maximálna rýchlosť 19,3 km/h výkon motora až 4 HP s vlastným chladením profesionálna doska s hrúbkou až 2,5 cm, obojstranná bežecká plocha s rozmerom 152 x 56 cm, technológia habasit® commercial, rozmer valcov 7,6 cm kvalitné odpruženie ( 6 cushioned elastomers ) kvalitný a masívny rám z ocele ošetrený práškovanou farbou odolnou voči poškriabaniu vhodné pre intenzívne domáce alebo komerčné využitie Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT850 navrhnutý do komerčného prostredia s vysoko odolným oceľovým rámom, kvalitnou farbou a elektronikou 21. storočia. Navrhnutý pre maximálnu odolnosť a životnosť. Samostatne chladený motor s výkonom až 4 konských síl zabezpečuje bezproblémový pohyb pri vysokej rýchlosti alebo pri behu ťažších osôb. Nadrozmerná bežecká plocha je komfortom aj pre vysokých ľudí nad 190 cm. O odpruženie sa stará 6 elastomérov, ktoré perfektne odpružia beh každého užívateľa. Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT850 je vyhľadávaním trenažérom do každej posilňovne, či domácej alebo komerčnej vďaka priaznivej cene a pomeru výkon/kvalita/cena. Bežecké pásy od SPIRIT FITNESS patria medzi svetovú špičku a táto americká značka vyhráva so svojimi vysokokvalitnými trenažérmi testy spokojnosti každý rok. Jasný LED displej zobrazuje počas cvičenia všetky dôležité údaje o tréningu a na konci ponúkne zhrnutie nahromadených dát. Samozrejmosťou sú aj tepové programy interaktívne s hrudným pásom. Nosnosť tohto bežeckého trenažéra je neuveriteľných 204 kg. Jasný dôkaz mohutnosti, odolnosti a kvality. Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť. Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky SPIRIT FITNESS. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Bežecký pás SPIRIT FITNESS XT385
  Bežecký pás SPIRIT FITNESS XT385

  Kto obdivuje americkú technológiu, má možnosť užiť si jej kvality a komfortu aj pri budovaní fyzickej kondície. Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS XT385 je maximálna kvalita v pohodlí domova. Jeho konštrukcia zaručuje obrovskú stabilitu pri prevádzke, jeho výkonný motor bez zaváhania zvláda aj rýchlosť 19 km/h a to do konca aj pri 15 % sklone. A to je už..

  1895, €
 • Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800
  Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800

  Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800 je pohodlný a kvalitne odpružený pás na behanie. Špeciálny rám (nesklápateľný - určený pre intenzívne cvičenie) s nosnosťou 150 kg je vhodný aj pre rehabilitačné tréningy. Jednoduchá a prehľadná konzola zobrazuje všetky dôležité údaje počas cvičenia. Trojfarebná LED obrazovka s prijímačom pre hrudný pás, duálne..

  3695, €
 • Bežecký pás SPIRIT FITNESS MEDT200 Medical
  Bežecký pás SPIRIT FITNESS MEDT200 Medical

  Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS Medical MEDT200 Špeciálne navrhnutý bežecký pás pre rehabilitačné účely a zdravotnícke zariadenia. Dva nezávislé motory na ovládanie sklonu bežeckej plochy predný motor s nastavením sklonu 0 až 15 % zadný motor s nastavením sklonu 0 až 10% Bezpečnostná poistka pri vypnutí ( ak bežecká plocha stojí, motor je..

  9999, €
 • Rehabilitačný bežecký pás SPIRIT FITNESS CTM800 so zábradlím
  Rehabilitačný bežecký pás SPIRIT FITNESS CTM800 so zábradlím

  Rehabilitačný bežecký pás SPIRIT FITNESS CTM800 so zábradlím Bežecký pás so zábradlím SPIRIT FITNESS CTM800 je skvelou voľbou pre rehabilitačné a zdravotnícke centrá. Bežecké trenažéry americkej značky SPIRIT FITNESS patria medzi špičku vo svete vo všetkých smeroch. Komfortné ovládanie, odpruženie bežeckej plochy a intuitívne nastavovanie pre všetky..

  3895, €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb