Bežecký pás SPIRIT FITNESS MEDT200 Medical

Bežecký pás SPIRIT FITNESS MEDT200 Medical
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Bežecké pásy | Profesionálne bežecké pásy
Dodávateľ:SPIRIT FITNESS
Cena:9999, €

Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS Medical MEDT200 Špeciálne navrhnutý bežecký pás pre rehabilitačné účely a zdravotnícke zariadenia. Dva nezávislé motory na ovládanie sklonu bežeckej plochy predný motor s nastavením sklonu 0 až 15 % zadný motor s nastavením sklonu 0 až 10% Bezpečnostná poistka pri vypnutí ( ak bežecká plocha stojí, motor je uzamknutý kvôli bezpečnosti) Dva typy pohonu vpred a vzad rýchlosť bežiaceho pásu pri pohybe dopredu je od 0,1 do 16 mph so stupňovaním po 0,1 mph rýchlosť bežiaceho pásu pri pohybe dozadu je od 0,1 do 3 mph so stupňovaním po 0,1 mph, takzvaná chôdza dozadu Stupienok pre jednoduchšie nastúpenie ( stupienok možno v prípade potreby odstrániť) Nastaviteľné zábradlie po celej dĺžke bežeckého pásu pre maximálnu bezpečnosť nastaviteľná výška od 62 až do 87,6 cm nastaviteľná šírka od 50 až do 78,5 cm Konzola s jednoduchým ovládaním zobrazuje počas tréningu údaje aj grafické znázornenie. Zobrazuje počet krokov za minútu (kadenciu), dĺžku kroku, záber na ľavú a pravú nohu Vstavané programy: VO2, tepový program, manuálny, stúpanie do kopca, intervalový, individuálny program Intuitívne rozhranie pre jednoduché ovládanie Jednoduché zapnutie s rýchlym štartom Motor s trvalým výkonom 3 HP Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS MEDT200 Medical je špeciálne navrhnutý pre rehabilitačné cvičenia do ordinácií, nemocníc a špeciálnych športových kliník. Pri dizajnovaní sa dbalo na maximálnu bezpečnosť, efektivitu a jednoduchú manipuláciu. Ortopédia, športová medicína a atletické tréningy: behanie do kopca alebo jogging zdôrazňuje určité svalové skupiny alebo pohyby. Rovnako sa môže pri cvičení použiť aj chôdza s dôrazom na bezpečnosť a maximálnu efektivitu. Kardiovaskulárne cvičenia: Počítač monitoruje tepovú frekvenciu pomocou hrudného pásu alebo vstavanými meračmi tepovej frekvencie. Cvičenie aj pre staršie osoby: Trenažér dokáže simulovať pohyb do kopca alebo z kopca. Klasická chôdza zase pomôže pri rehabilitačných cvičeniach po operácií kolien alebo náhrad bedrového kĺbu. Pediatrické cvičenia: Stupňovanie rýchlosti po veľmi malých krokoch spolu s nastaviteľným zábradlím je ideálnym pomocníkom pri cvičení s deťmi a seniormi. Certifikácia: ISO 13485, IEC 6060 I-I-2, RoHS, FDA Listed, Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť. Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky SPIRIT FITNESS. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Rehabilitačný stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical
  Rehabilitačný stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical

  Rehabilitačný stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical Špeciálny stepper na rehabilitácie SPIRIT FITNESS S300 určený pre klinické a rehabilitačné cvičenia do nemocníc, športových kliník a ambulancií. Kvalitná ergonómia v najvyššom kvalitativnom prevedení, špecialne navrhnutá pre pooperačné cvičenia. zamerané na vrchnú a spodnú časť..

  6995, €
 • Rehabilitačný rotoped SPIRIT FITNESS MEDU100 Medical
  Rehabilitačný rotoped SPIRIT FITNESS MEDU100 Medical

  Špeciálny rotoped na rehabilitácie SPIRIT FITNESS U100 určený pre klinické a rehabilitačné cvičenia do nemocníc, športových kliník a ambulancií. Kvalitná ergonómia v najvyššom kvalitatívnom prevedení, špeciálne navrhnutá pre pooperačné cvičenia. nastaviteľné remienky na pedáloch posuvné pedále pre optimálne prispôsobenie užívateľovi,..

  4995, €
 • Rehabilitačný recumbent SPIRIT FITNESS MEDR100 Medical
  Rehabilitačný recumbent SPIRIT FITNESS MEDR100 Medical

  Rehabilitačný recumbent SPIRIT FITNESS MEDR100 Medical Špeciálny rotoped na rehabilitácie SPIRIT FITNESS R100 určený pre klinické a rehabilitačné cvičenia do nemocníc, športových kliník a ambulancií. Kvalitná ergonómia v najvyššom kvalitatívnom prevedení, špeciálne navrhnutá pre pooperačné cvičenia. nastaviteľné remienky na pedáloch posuvné..

  5995, €
 • Bežecký pás SPIRIT FITNESS XT385
  Bežecký pás SPIRIT FITNESS XT385

  Kto obdivuje americkú technológiu, má možnosť užiť si jej kvality a komfortu aj pri budovaní fyzickej kondície. Bežecký trenažér SPIRIT FITNESS XT385 je maximálna kvalita v pohodlí domova. Jeho konštrukcia zaručuje obrovskú stabilitu pri prevádzke, jeho výkonný motor bez zaváhania zvláda aj rýchlosť 19 km/h a to do konca aj pri 15 % sklone. A to je už..

  1895, €
 • Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800
  Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800

  Bežecký pás SPIRIT FITNESS CT800 je pohodlný a kvalitne odpružený pás na behanie. Špeciálny rám (nesklápateľný - určený pre intenzívne cvičenie) s nosnosťou 150 kg je vhodný aj pre rehabilitačné tréningy. Jednoduchá a prehľadná konzola zobrazuje všetky dôležité údaje počas cvičenia. Trojfarebná LED obrazovka s prijímačom pre hrudný pás, duálne..

  3695, €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb