Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900

Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE900
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Eliptické trenažéry | Profesionálne eliptické trenažéry
Dodávateľ:SPIRIT FITNESS
Cena:3750, €


 • Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE800
  Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE800

  Eliptický trenažér SPIRIT FITNESS CE800 je navrhnutý pre pohodlie, komfort a spoľahlivosť s dôsledkom na estetiku. Správna ergonómia a biomechanika s tichým chodom a vysokou kvalitou je stelesnenie tejto americkej značky. SPIRIT FITNESS CE800 ponúka jednoduché ovládanie, prijímač pre hrudný pás, dĺžku kroku až 51 cm, 40 úrovni záťaže a 13,5 kg zotrvačník...

  2495, €
 • Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM SPIRIT E-GLIDE
  Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM SPIRIT E-GLIDE

  Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM SPIRIT E-GLIDE Hľadáte zaručený recept na spaľovanie tukov a formovanie postavy? Receptom sú určite eliptické trenažéry! Už si len vybrať ktorý z receptov Vám najviac vyhovuje .Pokiaľ Vám nie je potrebných XY programov a radšej sa zameriavate na tvrdý a skutočne účinný tréning, tak je voľba jasná – Finnlo Maximum..

  2599, €
 • Crossový trenažér SPIRIT FITNESS XE395
  Crossový trenažér SPIRIT FITNESS XE395

  Crossový trenažér SPIRIT FITNESS XE395 je základným modelom americkej značky, známej svojou vysokou kvalitou a prepracovanosťou. Všetky eliptické trenažéry SPIRIT FITNESS sú navrhnuté pre maximálne pohodlie, komfort,spoľahlivosť a dizajn. Sme presvedčení, že ak chete naozaj pravidelne cvičiť a počas tréningu dbáte na maximálnu ergonómiu a biomechaniku,..

  1390, €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb