Informácie o prudukte:
Kategória: Auto-moto | Oblečenie na motocykel | Chrániče na motocykel
Dodávateľ:Hatchey
Cena:16.3 €

Chránič Hatchey Hard Knee Protector je ideálnou ochranou hlavne pre snowboarding, kde dochádza k častým pádom a poraneniam kolien. Chránič má v kolennej časti plastovú výstuhu, ktorá je zároveň polstrovaná mäkkou penou. Chrániče kolien Hatchey Hard sú vyrobené z perforovaného a veľmi flexibilného materiálu.Technický popis: kvalitná tlmiaca výstuha s polstrovaním  anatomický tvar veľmi flexibilný a ľahký chránič veľkosť: S, M, L uvedená cena je za 1 pár Obvod nad/pod kolenom: S 34/28 cm M 44/36 cm L 48/40 cm


 • Detský chránič chrbtice Hatchey Soft Kids S
  Detský chránič chrbtice Hatchey Soft Kids S

  Detský chránič chrbtice Hatchey Soft Kids je kvalitný a spoľahlivý kamarát. Je vyrobený z patentovanej 4-vrstvové absorpčnej peny EVA pre maximálnu ochranu. Hustota materiálu sa zvyšuje od kraja doprostred, čo vedie k účinnému pohlcovaniu energie nárazu. Výsledkom použitia moderného materiálu Soft Flex je maximálna ochrana a zároveň veľmi nízka hmotnosť. Chránič sa..

  36 €
 • Detský chránič chrbtice Hatchey Buddy Kids - zelený M (100 - 115)
  Detský chránič chrbtice Hatchey Buddy Kids - zelený M (100 - 115)

  Detský chránič chrbtice Hatchey Buddy Kids je veľmi tenký a ľahký detský chránič chrbtice s nízkym profilom polykarbonátových dielov, perfektnou priedušnou a flexibilnou konštrukciou, odnímateľnou vnútornou vložkou, pohodlným a širokým bedrovým pásom, rýchlo nastaviteľnými popruhmi cez ramená a skvelým dizajnom. Chránič chrbtice patrí k základnému bezpečnostnému..

  36.3 €
 • Chránič chrbta Hatchey Path M (160-175)
  Chránič chrbta Hatchey Path M (160-175)

  Chránič chrbta Hatchey Path je kvalitný, ľahký na chrbticu s certifikovanou, priedušnou a flexibilnou konštrukciou. Pohyblivý kĺb Vám dopraje maximálne pohodlie. Vďaka ergonomickému tvaru je chránič pod oblečením takmer neviditeľný. Produkt je ľahko nastaviteľný vďaka popruhom cez ramená. Chrániče chrbtice patria k základnému bezpečnostnému vybaveniu pri väčšine..

  43.3 €
 • Chránič chrbtice HATCHEY vest Winn S (130-145)
  Chránič chrbtice HATCHEY vest Winn S (130-145)

  Chránič chrbtice HATCHEY vest Winn je veľmi ľahký a kvalitný chránič, ktorý zaručuje vysoký komfort. Jedná sa o polstrovanú, elastickú, veľmi priedušnú a flexibilnú vestu s kvalitným zipsom a nastaviteľným bedrovým pásom. Tieto prvky zaistia presné uchytenie chrániča. Chrániče chrbtice patria k základnému bezpečnostnému vybaveniu pri väčšine adrenalínových..

  54.5 €
 • Detský chránič chrbtice HATCHEY Buddy Kids S (85 - 100)
  Detský chránič chrbtice HATCHEY Buddy Kids S (85 - 100)

  Detský chránič chrbtice HATCHEY Buddy Kids je veľmi tenký a ľahký detský chránič chrbtice s nízkym profilom polykarbonátových dielov, perfektne priedušnou a flexibilnou konštrukciou, odnímateľnou vnútornou vložkou, pohodlným širokým bedrovým pásom, rýchlo nastaviteľnými popruhmi cez ramená a skvelým dizajnom. Chrániče chrbtice patria k základnému bezpečnostnému..

  36.3 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb