Cyklistické návleky na ruky Silvini ALPE UA1029 neon

Cyklistické návleky na ruky Silvini ALPE UA1029 neon
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Návleky
Dodávateľ:Silvini
Cena:17.25 €

Cyklistické návleky na ruky Silvini ALPE UA1029 neon Návleky sú vyrobené z 85% polyesteru a 15% elastanu pre zaistenie maximálnej priedušnosti, ľahkosti a pružnosti. Elastan zaisťuje tvarovú stálosť a vysokú elasticitu. Návleky majú na sebe plochý šev, reflexné prvky a protišmykový silikónový pásik. Ak vyrážate na bicykel a nie ste si istí, či vám nebude zima na ruky, alebo sa zmení počasie, oceníte návleky na ruky, najlepšie vo svietivé farbe, to vás nikto neprehliadne. plochý šev protišmykový silikónový pásik Materiál: QuatroFLEX - 4-smerné elastický, priedušný a rýchloschnúci materiál Farba: neónová Veľkosti: S - XL Cyklistické oblečenie » Cyklistické návleky » Cyklistické návleky na ruky Silvini ALPE UA1029 neon


 • Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black
  Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black

  Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black protišmykový silikón reflexné prvky plochý šev Materiál: POWERterm - Zateplený materiál s fleecom na vnútornej strane, účinný pre odvod potu a tepelnú izoláciu. flexiFIBRE - Pružné vlákno, zaisťuje tvarovú stálosť..

  27.08 €
 • Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white
  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white

  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white Tenké návleky sú vyrobené z 4-smerné elastického, rýchloschnúceho materiálu. Návleky majú protišmykový silikónový pásik, sublimačná potlač a plochý šev. Ponúka sa v bielej, modrej a čiernej farbe. plochý šev ..

  22.92 €
 • Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black
  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black

  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black Návleky na ruky TUBO sú vyrobené zo superjemného Materiálu s počesanou vnútornou stranou, pre zaistenie maximálnej priedušnosti, ľahkosti a tepelnej izolácie. Pružné vlákno zaisťuje tvarovú stálosť a vysokú elasticitu..

  22.61 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb