Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white

Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Návleky
Dodávateľ:Silvini
Cena:22.92 €

Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white Tenké návleky sú vyrobené z 4-smerné elastického, rýchloschnúceho materiálu. Návleky majú protišmykový silikónový pásik, sublimačná potlač a plochý šev. Ponúka sa v bielej, modrej a čiernej farbe. plochý šev protišmykový silikónový pásik sublimačná potlač Materiál: QuatroFLEX - 4-smerné elastický, priedušný a rýchloschnúci materiál Farba: biela Veľkosti: S - XL Cyklistické oblečenie » Cyklistické návleky » Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 white


 • Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 black
  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 black

  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO-TEAM UA846 black Tenké návleky sú vyrobené z 4-smerné elastického, rýchloschnúceho materiálu. Návleky majú protišmykový silikónový pásik, sublimačná potlač a plochý šev. Ponúka sa v bielej, modrej a čiernej farbe. plochý šev ..

  21.09 €
 • Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black
  Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black

  Cyklistické návleky na ruky Silvini Tubo UA499 black protišmykový silikón reflexné prvky plochý šev Materiál: POWERterm - Zateplený materiál s fleecom na vnútornej strane, účinný pre odvod potu a tepelnú izoláciu. flexiFIBRE - Pružné vlákno, zaisťuje tvarovú stálosť..

  27.08 €
 • Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black
  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black

  Cyklistické návleky na ruky Silvini TUBO UA1131 black Návleky na ruky TUBO sú vyrobené zo superjemného Materiálu s počesanou vnútornou stranou, pre zaistenie maximálnej priedušnosti, ľahkosti a tepelnej izolácie. Pružné vlákno zaisťuje tvarovú stálosť a vysokú elasticitu..

  22.61 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb